Spamy
 

Zapraszam do reklamowania swoich blogów ;)


UWAGA: Nie będę zwracać uwagi na blogi ,których autorzy wpadli do mnie tylko po to żeby się zareklamować . Bo skoro wy nie chcecie poświęcić czasu mojemu opowiadaniu to ja nie będę  poświęcać czasu waszym blogom .Ale możecie być pewni że jeżeli przeczytaliście moje opowiadanie i zostawiliście po sobie ślad , to ja przeczytam wasze skomentuje i kto wie może zacznę obserwować  .Dziękuję za uwagę :*

22 komentarze:

 1. proszę bardzo :)

  julaqla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj!
  Przybywam z mitycznych krain i pragnę Cię zaprosić na łono Pól Elizejskich, a także szczyty Helikonu. W ów krainach zrzeszam opowiadania, takie jak Twoje.

  pola-elizejskie.blogspot.com

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niewinna dziewczynka i zgorzkniały mężczyzna — czy taki związek ma jakąkolwiek szansę? Delikatna, krucha i nieznająca świata istotka kontra gruboskórny, dumny i arogancki facet po przejściach. Wielka willa przeciw zaniedbanej kawalerce. Pieniądze w zestawieniu z pustymi kieszeniami. Jej niewinność na równi z jego grzechami. To przecież nie mogło się udać.

  Serdecznie zapraszam na moje nowe opowiadanie! Zaczęłam :)
  http://niewinne-grzechy.blogspot.com
  Pozdrawiam, CM Pattzy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do siebie :) http://kszwamzp.blogspot.com/ a nuż widelec przypadnie Ci do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam, choć to jedynie próbne zaczątki;

  Wyobraź sobie niebo zamieszkałe przez nieskazitelne, świetliste istoty. Czyste aż do bólu, nie znające krzty uczuć, które towarzyszą nam na co dzień. Eden, raj dla nieskażonych. Ale czy to prawda? Anielskie skrzydła zostają masowo rzucane na stos, ranione przez trawiący je ogień, mszczone przez upadłych. Strach, łzy, cierpienie... Masz pewność, że piekło jest piekłem a niebo niebem? Są zasady, których powinno się przestrzegać - ich zaniedbanie prowadzi do zguby, miejsca, gdzie winowajcy egzystować będą za swe czyny. Niby wolne, ale jednak nadal uwięzione.

  http://zapomniana-partytura.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja miałam jeszcze czas na dorosłość i nie śpieszyło mi się do niej. Wcale. Lubiłam być wesołą Joyce, która miała wszystko pod nosem. To było łatwe i szczęśliwe życie. Nie musiałam się niczym martwić, a jeśli pojawił się jakiś problem, to był on mały i niszczony przez mojego tatusia.

  Cześć! Serdecznie zapraszam na Rozdział 1 mojego opowiadania:
  http://niewinne-grzechy.blogspot.com
  Pozdrawiam, CM Pattzy!


  ps. Wiem, że mam tu zaległości, ale mam zapisany link Twojego bloga i przy odrobinie wolnego czasu nadrobię wszystko :).

  OdpowiedzUsuń
 7. boski-konflikt.blogspot.com
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzień Dobry!
  Informuję, że na moim blogu pojawił się nowy rozdział. Mam nadzieję, że znajdziesz trochę czasu na przeczytanie go. Zapraszam i życzę miłej lektury! :)
  Pozdrawiam, CM Pattzy
  http://niewinne-grzechy.blogspot.com

  ps. Ja wiem, że moje nadrabianie długo trwa. Wybacz! Ale nie zapomniałam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj!

  Dziękuję bardzo za zgłoszenie na Polach Elizejskich. Twoje zgłoszenie zostało pozytywnie rozpatrzone, a Twój blog został umieszczony na Polach.
  Serdecznie zapraszam do zgłaszanie nowych rozdziałów, a także do uczestniczenia w życiu Pól Elizejskich.

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na nowy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 12. Gdzieś pośrodku Niczego, leży wyspa Pandemonium. Jest to siedziba zła, szerokopojętego zła i ciemności. Żyją tam niczego nieświadomi wyznawcy Dobra, nie wiedząc że wśród nich są też ludzie o innych przekonaniach czy nawet... Bezduszni.
  Beduszni... Żli... Demony.
  Zapraszam na moje opowiadanie The Demon Inside :)
  http://thedemoninsidebyedi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam :)

  Jako, że wychodzę z optymistycznego założenia, że piszący lubią też czytać, przybyłam zaintrygować cię swoją historią psyhologiczno-fantastyczną. Do rzeczy:

  Ukryci. Więźniowie iluzji.
  (Zapowiedź książki. Wejdziesz, nie wyjdziesz.)
  Świat stoi nad przepaścią. We wszechogarniającym kryzysie wartości ludzie pozbawieni przewodników umierają.
  W chaosie rośnie zagrożenie ze strony dżihadystów, jednak czy to ich powinniśmy się obawiać najbardziej?
  Ukryci zostali powołani, by zaprowadzać ład, pokój i dobro między ludźmi.
  Jednak okazuje się, że Moc ma dwie strony: Dawania i Zabierania.
  Którą ostatecznie wybierze Szarlin Melania Drucka?
  Czy odgadnie tożsamość prawdziwych ukrytych?
  Czy pokona zasłonę iluzji?
  Uważaj. Nic nie jest takim, jakim się wydaje.

  fragment:
  "Kimkolwiek jesteś, powstrzymam cię. Pora powołać do życia kolejnego Wtórnego. Który to już będzie? 375. No tak. Tym razem czas na poszerzenie mojej trzeciej grupy. Sto dziewiętnasty Wtórny do Grupy Iluzji. Nie chciałam tego robić, ale to może przechylić szalę. Moc Jedni jest wieczna i niezniszczalna. Jestem w końcu Ukrytą, jeśli stworzę Wtórnego z Alians-oblicza moc Jedni zwiększy się do nieskończonych wręcz rozmiarów, to może pomóc w wykryciu TEGO. Jedno ale. Jeśli..."
  "492 lata temu Szarlin przyjęła moc. Stała się Ukrytą. W chwili gdy fakt się dokonał, została na wieczność połączona z ostatnią osobą, której spojrzała w oczy. "

  ukryci-wiezniowie-iluzji.blogspot.com

  Zapraszam BARDZO serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj. Bardzo podoba mi się twoje opowiadanie, i mam nadzieje, że będzie ciąg dalszy. Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie. http://piorkiemlili-pomiedzywersami.blogspot.com/xc Dopiero co zaczynam, więc sama wiesz jak to jest. Miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 15. Witaj

  Ze względu na przedłużający się i niezgłoszony brak aktywności na blogu byłam zmuszona usunąć Twój blog z Pól Elizejskich. Jeśli coś się zmieni, proszę jeszcze raz napisać zgłoszenie.

  Z poważaniem
  AiNanae

  OdpowiedzUsuń
 16. Witaj,
  nie wiem, czy miałaś okazję o mnie usłyszeć, jednak zapewniam Cię, że pojawiłam się w Twoim życiu nie bez przyczyny.

  Jestem tu po to, żeby oderwać Cię od codziennej rutyny i zabrać do świata, jakiego jeszcze nie poznałaś.

  Zanim jednak wyruszymy w pełną niespodzianek podróż, muszę Cię ostrzec – przed nami będzie czyhać mnóstwo niebezpieczeństw i z pewnością nieraz otrzemy się o śmierć.
  Jednak mam nadzieję, że to Cię nie zniechęci.

  Jesteś wyjątkową osobą i właśnie kogoś takiego potrzebuję.
  Zostałaś wybrana ze względu na swoją odwagę, silny charakter i moc wyobraźni.

  Możesz do mnie dołączyć w każdej chwili, a ja pozwolę Ci poznać moje najskrytsze tajemnice.

  Jedną już Ci zdradzę, za pomocą pewnego cytatu:
  „Nikt bowiem nie wiedział, że ta z pozoru zwykła dziewczyna posiadała dar widzenia zmarłych, a dokładniej ich dusz. Była wybranką, oczyszczającą ziemię poprzez wysyłanie duchów do nieba lub piekła. Należy również wspomnieć o tym, że ziemia tak naprawdę była czyśćcem; miejscem martwych ludzi, którzy za życia byli albo za mało dobrzy, albo niewystarczająco źli.”

  Jestem Angelika Langer i to ja jestem tą wybranką. Jestem medium.

  Aby się do mnie przyłączyć, jedyne co musisz zrobić, to znaleźć mnie w książce pt. „Zakaz”.

  Wtedy zdradzę Ci dużo, dużo więcej. Obiecuję niezapomnianą przygodę, zapoznam Cię z magią i nadnaturalnymi istotami.

  Gotowa na podróż swojego życia?

  Aby dowiedzieć się więcej możesz poznać opinię innych:
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/295978/zakaz

  odwiedzić fanpage’a:
  https://www.facebook.com/fanpagezakaz/

  albo od razu do mnie dołączyć:
  http://www.empik.com/zakaz-niedbal-anna,p1123219791,ksiazka-p
  Wybór należy do Ciebie.

  Czekam z niecierpliwością,
  Angelika Langer

  OdpowiedzUsuń
 17. Może przydać Ci się ta strona:
  http://twoj-redaktor.blogspot.com/
  Współpracuję z wieloma bloggerami, jestem osobą posiadającą spore doświadczenie w tej dziedzinie. Po nawiązaniu współpracy masz we mnie dozgonnego czytelnika i reklamę. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 18. Hej! Ze względu na natłok rzeczy do czytania, na razie pojawiłam sie tu tylko z reklamą, ale proszę - nie skreślaj mnie, nigdy nie zostawiam w spokoju blogów, na których już raz się pojawiłam. Z pewnością przeczytam twoje opowiadanie i zostawię recenzję w najbliższym czasie! Na razie zapraszam cię do mnie:
  http://preludiumofwyverntrylogy.blogspot.com/
  Wyverny, smoki, wilkołaki i cała reszta :) do napisania!

  OdpowiedzUsuń